AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Arsenal ndalet nga Southampton

0 0
Read Time:21 Second

Arsenal ka ngelur me barazim ndaj Southampton si mysafir me rezultat 1-1.

Granit Xhaka ishte i cili shënoi golin e parë në ndeshje në minutën e 11′,ku me këtë rezultat 0-1 mbaroj edhe pjesa e parë.

Southampton u përgjigj mirë me golin e Armstrong në pjesën e dytë,dhe arriti të mbajë rezultatin 1-1 deri në fund.

Arsenal ndeshjën e radhës e luan kundër Nottingham.k

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=