AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ancelotti : Hazard starton nesër

0 0
Read Time:30 Second

Carlo Ancelotti e ka konfirmuar se Eden Hazard do të luajë nga minuta e parë në ndeshjen që Real Madridi do ta ketë ndaj Mallorcas.

Trajneri italian këtë e konfirmoi në konferencën për shtyp, një ditë para sfidës.

Belgu performoi mirë në fitoren e “Los Blancos” ndaj Celtic 0-3 në mesjavë, teksa arriti të futej në listën e realizuesve.

Gjendja e tij fizike dhe lëndimet e shpeshta e penalizuan jo pak që prej ardhjes së tij në “Bernabeu” nga Chelsea.

Statusin e titullarit, që do ta gëzojë në ndeshjen ndaj Mallorcas, Hazard nuk e pati që prej janarit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=