AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ancelotti flet pas ndeshjes kunder Espanyol

0 0
Read Time:35 Second

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka folur pas fitores ndaj Espanyol.

Mbrëmë ‘Mbretërit’ fituan 3:1 në udhëtim te Espanyol.

Pas ndeshjes është trajneri italian që komentoi paraqitjen e ekipit te tij ndaj klubit katalanas.

“Loja u ndërlikua, mund të ndodhë… pjesa e dytë ishte më e komplikuar dhe pak nga pak rritëm ritmin, vendosëm intensitetin dhe mundi në fund u shpërblye”, tha Ancelotti.

Tutje ai u shpreh i kënaqur me fitoren e ekipit të tij.

“Shumë i kënaqur. Nuk ka qenë e lehtë të fitosh tri ndeshjet jashtë shtëpisë, por jemi në një dinamikë shumë të mirë”.

Real Madridi mbrëmë regjistroi fitoren e tretë, në po aq sa ka zhvilluar gjithsej./Lajmi.net/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=