AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Allegri nuk frikësohet nga largimi

0 0
Read Time:30 Second

Massimiliano Allegri nuk ka frikë nga shkarkimi.

Trajneri i Juventus, Allegri rrezikon të humb punën e tij, pas rezultateve jo të mira të ‘Zonjës së Vjetër’.

Skuadra e Juventus ka pësuar humbje 2:1 ndaj Benfica, në Champions League, duke vulosur formën e dobët të skuadrës.

Megjithatë, Maxi Allegri thotë se nuk ndjehet sikur puna e tij është në rrezik.

“Nuk ndjehem se puna ime është në rrezik”, ka thënë Allegri.

“Është normale të kesh këto momente në futboll”, shtoi tutje trajneri.

Bilanci i Juventus tashmë është dy fitore, katër barazime dhe dy humbje, në fillimin e këtij sezoni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=