AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Akanji mund të debutoj ndaj Sevillas

0 0
Read Time:37 Second

Manuel Akanji është lojtari i fundit që i është bashkuar Manchester City në merkaton e kaluar por nuk ka bërë akoma debutimin e tij.

Reprezentuesi i Zvicrës ka lënë skuadrën e Dortmund dhe ka kaluar në ‘Etihad’, për shumën e 15 milionë funteve.

Lojtari s’ishte gati për ndeshjen ndaj Aston Villa, pasi u bë baba për herë të dytë, por ai mund të jetë gati në ndeshjen e ardhshme.

Raportime të ‘Goal’ bëjnë të ditur se Akanji mund të debutojë në ndeshjen ndaj Sevilla, në Champions League.

City nis nesër edicionin e ri në Champions League dhe përballë do të ketë andaluzianët e Sevilla.

Mbetet të shihet nëse në këtë ndeshje Pep Guardiola do t’i jap minuta edhe Manuel Akanji.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=