AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Akanji, Acerbi dhe Chalobah, fronti i trefishtë i merkatos për mbrojtjen e Interit

0 0
Read Time:24 Second

Pasi ka marrë sigurinë se Skriniar nuk do të largihet nga ekipi, Inzaghi është ende në pritje të një mbrojtësi. Interi ka tre fronte të hapura: Akanji , Acerbi dhe Chalobah , të fundit në rendin kronologjik.

Pista më e ndërlikuar, nënvizon Corriere dello Sport,  është ajo për zviceranët, duke qenë se Borussia Dortmund vazhdon të kërkojë nga 15 deri në 20 milionë euro. Klubi Nerazzurrë do të vazhdojë me sondazhet edhe për disa ditë, më pas do të lëvizë Chalobah dhe Acerbi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=