AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

0 0
Read Time:36 Second

Janë mësuar tashmë të gjitha grupet për kualifikueset drejt Euro 2024.

Sot të gjitha kombëtaret kanë mësuar kundërshtarët e tyre, në shortin e hedhur në Frankfurt të Gjermanisë.

Kosova është në grupin I, që po cilësohet si jo i vështirë për ‘Dardanët’, transmeton lajmesportive.

Ata do të përballen me Zvicrën, Izraelin, Rumaninë, Bjellorusinë dhe Andorra.

Shqipëria në anën tjetër gjithashtu është vendosur në një short të favorshëm.

Djelmoshat shqiptarë janë në grupin E, së bashku me Poloninë, Republikën Çeke, Ishujt Faro dhe Moldavinë.

Grupe të vdekjes po cilësohen ai B dhe C, pasi janë skuadra si Franca Holanda dhe Italia e Anglia.

Ndeshjet kualifikuese fillojnë në mars të vitit 2023.

Më poshtë e gjeni listën e plotë të të gjitha grupeve:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=